Hakkımızda

İnsanların yaşam alanlarındaki en olası ihtiyaçları olan, yaşam kolaylığı ve görsel hoşnutluk ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Set İnşaat; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyonist ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur.

Dekorasyon, projelendirme ve gölgelendirme sektöründe başladığı faaliyetlerine Akustik yalıtım ve Elektronik Tente sistemlerini de ekleyerek, sektöre tam anlamıyla hakim hale gelmiştir. Set İnşaat, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında gerek iç ve dış dekorasyon başta olmak üzere, akustik yalıtım sistemleri ve projelendirme kapsamında devasa gölgelendirme sistemlerine kadar birçok farklı projeye imza atmıştır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Set İnşaat, Dekorasyon, Gölgelendirme ve Projelendirme sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 150 ’yi aşkın teknik ve idari kadrosuyla, her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Set İnşaat, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Türkiye’de yapmıştır. Set İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece uygulama hizmetinin verildiği anlarda değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız; işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Bize göre; kalite ve hizmet kadar önemli bir değer de onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunabilmektir. Bu düşünce, kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusundan oluşmuştur. Açık , şeffaf ve dürüst olmamız; müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bu güveni korumamız gerektiğinin bilincindeyiz…

Misyonumuz

Çatı, sundurma ve yalıtım sektöründe yüklenici olarak faaliyet gösteren Set İnşaat’in misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri en ön planda tutarak doğanın ve çevrenin her daim korunması gerektiğini gözardı etmeden, planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışma ve projelerimiz gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle, müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler oluşturma en büyük değerimizdir…

Set İnşaat, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Güven

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite

Her Set İnşaat projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliğe sahiptir. Çalışmalarımızda, mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak, daima en yüksek kalite sağlanmaktadır. Set İnşaat standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

Mükemmellik

Set İnşaat bilir ki; sektörün yapı taşlarından biri olmak, ancak en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası Set İnşaat için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasa dayanarak tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli olarak sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözüm çalışmaları devam ettirilir.